Текущее время: 27 окт 2021, 09:04

 • Нові виміри сучасного світу
  У збірнику міститься матеріали, присвячені актуальним питанням розвитку науки та методики викладання окремих дисциплін у вищих навчальних закладах.
  176 Темы
  176 Сообщения
  Нет сообщений
 • 48 Темы
  48 Сообщения
  Нет сообщений
 • Розвиток біологічної освіти в Україні
  Розглядається сучасний стан і перспективи розвитку біологічної освіти, впровадження та використання інноваційних педагогічних технологій у навчальному та виховному процесах у загальношкільних, позашкільних та вищих навчальних закладах.
  51 Темы
  51 Сообщения
  Нет сообщений
 • Нові виміри сучасного світу
  У збірнику містяться матеріали, присвячені актуальним питанням розвитку науки та методики викладання окремих дисциплін у вищих навчальних закладах. Для студентів, асперантів, наукових та педагогічних працівників.
  107 Темы
  107 Сообщения
  Нет сообщений
 • Екологічний стан природно-територіальних комплексів Запорізької області і суміжних територій в умовах сучасного природокористування
  Збірник містить наукові праці співробітників кафедри фізичної географії з проблем екологічного стану природно-територіальних комплексів Запорізької області і суміжних територій в умовах сучас­ного природокористування, в яких висвітлено питання про природно-ресурсний потенціал гідроресурсів, екологічний стан і перспективи роз­витку природно-заповідного фонду, екологічні характеристики геомор­фологічних процесів у антропогенних комплексах, палеогео-графічні та палеоекологічні дослідження, ефективність природоко-ристування в агро ландшафтах та ін.
  Розрахований для географів, геологів, біологів, екологів, для ви­кладачів та студентів природничих факультетів вузів України, для широкого кола спеціалістів наукових та виробничих організацій, зай­нятих проблемами охорони та раціонального використання природ-них ресурсів, оптимізації відношень людини з середовищем її існування.
  9 Темы
  9 Сообщения
  Нет сообщений
 • Розвиток географічної думки на півдні України: проблеми і пошуки
  У збірнику вміщені наукові, історико-географічні, навчально-методичні праці викладачів, науковців, аспірантів, магістрантів, у яких висвітлюються історичні аспекти розвитку, сучасні проблеми і перспективи географічних досліджень на півдні України. Опубліковані статті оприлюднені на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Розвиток географічної думки на півдні України: проблеми і пошуки", яка присвячена 50-річчю з дця
  утворення Мелітопольського відділу Українського географічного товариства.
  27 Темы
  27 Сообщения
  Нет сообщений
 • Всеукраинская конференция веб-разработчиков и дизайнеров «UA-South WebDev Conference 2009»
  С 6 по 7 июня 2009 года в Мелитополе состоится всеукраинская конференция веб-разработчиков и дизайнеров «UA-South WebDev Conference 2009», в которой примут участие специалисты по направлениям: управление интернет-проектами, клиентские технологии, веб-разработки для бизнеса и сферы образования, базы данных, серверное программирование, интернет-маркетинг, веб-дизайн, контент-менеджмент и другие.
  0 Темы
  0 Сообщения
  Нет сообщений
 • V Мiжнародна науково-практична Iнтернет-конференцiя
  Мiжнародна науково-практична Iнтернет-конференцiя "НОВI ВИМIРИ СУЧАСНОГО СВIТУ"
  211 Темы
  211 Сообщения
  Нет сообщений

Вход  •  Регистрация

Кто сейчас на конференции

Всего 50 посетителей :: 5 зарегистрированных, 0 скрытых и 45 гостей (основано на активности пользователей за последние 5 минут)
Больше всего посетителей (1432) здесь было 11 дек 2014, 23:02

Зарегистрированные пользователи: Brentfendy, dekuluzex, Edwardmeasp, emutupedfiye, Josephsor
Легенда: Администраторы, Супермодераторы

Дни рождения

Поздравляем: bloodshove3 (36), uwadonefi (36), wasteyoung5 (35), yqewyko (33), idoral (33), tribeabrupt5 (32), embarksubdue6 (32), unebonihu (32), yqyqy (32), iqapy (31), ivimozir (31)

Статистика

Всего сообщений: 1513 • Всего тем: 1514 • Всего пользователей: 969107 • Новый пользователь: Brentfendy