Конференции

форум конференций МГПУ
Текущее время: 22 авг 2019, 13:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа


 
 Форум   Темы   Сообщения   Последнее сообщение 
Нет непрочитанных сообщений Інформаційні технології в освіті

48

48

Нет сообщений

Нет непрочитанных сообщений Розвиток біологічної освіти в Україні

Розглядається сучасний стан і перспективи розвитку біологічної освіти, впровадження та використання інноваційних педагогічних технологій у навчальному та виховному процесах у загальношкільних, позашкільних та вищих навчальних закладах.

51

51

Нет сообщений

Нет непрочитанных сообщений Нові виміри сучасного світу

У збірнику містяться матеріали, присвячені актуальним питанням розвитку науки та методики викладання окремих дисциплін у вищих навчальних закладах. Для студентів, асперантів, наукових та педагогічних працівників.

107

107

Нет сообщений

Нет непрочитанных сообщений Екологічний стан природно-територіальних комплексів Запорізької області і суміжних територій в умовах сучасного природокористування

Збірник містить наукові праці співробітників кафедри фізичної географії з проблем екологічного стану природно-територіальних комплексів Запорізької області і суміжних територій в умовах сучас­ного природокористування, в яких висвітлено питання про природно-ресурсний потенціал гідроресурсів, екологічний стан і перспективи роз­витку природно-заповідного фонду, екологічні характеристики геомор­фологічних процесів у антропогенних комплексах, палеогео-графічні та палеоекологічні дослідження, ефективність природоко-ристування в агро ландшафтах та ін.
Розрахований для географів, геологів, біологів, екологів, для ви­кладачів та студентів природничих факультетів вузів України, для широкого кола спеціалістів наукових та виробничих організацій, зай­нятих проблемами охорони та раціонального використання природ-них ресурсів, оптимізації відношень людини з середовищем її існування.

9

9

Нет сообщений

Нет непрочитанных сообщений Розвиток географічної думки на півдні України: проблеми і пошуки

У збірнику вміщені наукові, історико-географічні, навчально-методичні праці викладачів, науковців, аспірантів, магістрантів, у яких висвітлюються історичні аспекти розвитку, сучасні проблеми і перспективи географічних досліджень на півдні України. Опубліковані статті оприлюднені на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Розвиток географічної думки на півдні України: проблеми і пошуки", яка присвячена 50-річчю з дця
утворення Мелітопольського відділу Українського географічного товариства.

27

27

Нет сообщенийЧасовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB