Конференция 2006

  • Форум
    Темы
    Сообщения
    Последнее сообщение
  • 48 Темы
    48 Сообщения
    Нет сообщений
  • Розвиток біологічної освіти в Україні
    Розглядається сучасний стан і перспективи розвитку біологічної освіти, впровадження та використання інноваційних педагогічних технологій у навчальному та виховному процесах у загальношкільних, позашкільних та вищих навчальних закладах.
    51 Темы
    51 Сообщения
    Нет сообщений
  • Нові виміри сучасного світу
    У збірнику містяться матеріали, присвячені актуальним питанням розвитку науки та методики викладання окремих дисциплін у вищих навчальних закладах. Для студентів, асперантів, наукових та педагогічних працівників.
    107 Темы
    107 Сообщения
    Нет сообщений
  • Екологічний стан природно-територіальних комплексів Запорізької області і суміжних територій в умовах сучасного природокористування
    Збірник містить наукові праці співробітників кафедри фізичної географії з проблем екологічного стану природно-територіальних комплексів Запорізької області і суміжних територій в умовах сучас­ного природокористування, в яких висвітлено питання про природно-ресурсний потенціал гідроресурсів, екологічний стан і перспективи роз­витку природно-заповідного фонду, екологічні характеристики геомор­фологічних процесів у антропогенних комплексах, палеогео-графічні та палеоекологічні дослідження, ефективність природоко-ристування в агро ландшафтах та ін.
    Розрахований для географів, геологів, біологів, екологів, для ви­кладачів та студентів природничих факультетів вузів України, для широкого кола спеціалістів наукових та виробничих організацій, зай­нятих проблемами охорони та раціонального використання природ-них ресурсів, оптимізації відношень людини з середовищем її існування.
    9 Темы
    9 Сообщения
    Нет сообщений
  • Розвиток географічної думки на півдні України: проблеми і пошуки
    У збірнику вміщені наукові, історико-географічні, навчально-методичні праці викладачів, науковців, аспірантів, магістрантів, у яких висвітлюються історичні аспекти розвитку, сучасні проблеми і перспективи географічних досліджень на півдні України. Опубліковані статті оприлюднені на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Розвиток географічної думки на півдні України: проблеми і пошуки", яка присвячена 50-річчю з дця
    утворення Мелітопольського відділу Українського географічного товариства.
    27 Темы
    27 Сообщения
    Нет сообщений

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость