Конференция 2006

 • Форум
  Темы
  Сообщения
  Последнее сообщение
 • 48 Темы
  48 Сообщения
  Нет сообщений
 • Розвиток біологічної освіти в Україні
  Розглядається сучасний стан і перспективи розвитку біологічної освіти, впровадження та використання інноваційних педагогічних технологій у навчальному та виховному процесах у загальношкільних, позашкільних та вищих навчальних закладах.
  51 Темы
  51 Сообщения
  Нет сообщений
 • Нові виміри сучасного світу
  У збірнику містяться матеріали, присвячені актуальним питанням розвитку науки та методики викладання окремих дисциплін у вищих навчальних закладах. Для студентів, асперантів, наукових та педагогічних працівників.
  107 Темы
  107 Сообщения
  Нет сообщений
 • Екологічний стан природно-територіальних комплексів Запорізької області і суміжних територій в умовах сучасного природокористування
  Збірник містить наукові праці співробітників кафедри фізичної географії з проблем екологічного стану природно-територіальних комплексів Запорізької області і суміжних територій в умовах сучас­ного природокористування, в яких висвітлено питання про природно-ресурсний потенціал гідроресурсів, екологічний стан і перспективи роз­витку природно-заповідного фонду, екологічні характеристики геомор­фологічних процесів у антропогенних комплексах, палеогео-графічні та палеоекологічні дослідження, ефективність природоко-ристування в агро ландшафтах та ін.
  Розрахований для географів, геологів, біологів, екологів, для ви­кладачів та студентів природничих факультетів вузів України, для широкого кола спеціалістів наукових та виробничих організацій, зай­нятих проблемами охорони та раціонального використання природ-них ресурсів, оптимізації відношень людини з середовищем її існування.
  9 Темы
  9 Сообщения
  Нет сообщений
 • Розвиток географічної думки на півдні України: проблеми і пошуки
  У збірнику вміщені наукові, історико-географічні, навчально-методичні праці викладачів, науковців, аспірантів, магістрантів, у яких висвітлюються історичні аспекти розвитку, сучасні проблеми і перспективи географічних досліджень на півдні України. Опубліковані статті оприлюднені на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Розвиток географічної думки на півдні України: проблеми і пошуки", яка присвячена 50-річчю з дця
  утворення Мелітопольського відділу Українського географічного товариства.
  27 Темы
  27 Сообщения
  Нет сообщений

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость