Шавальова В.І. Комп'ютерні технології в процесі навчання математики у вищому педагогічному навчальному закладі

Ответить
root
Администратор
Сообщения: 176
Зарегистрирован: 19 апр 2011, 10:45
Контактная информация:

Шавальова В.І. Комп'ютерні технології в процесі навчання математики у вищому педагогічному навчальному закладі

Сообщение root » 09 апр 2007, 14:17

ШАВАЛЬОВА В.І.КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ

МАТЕМАТИКИ У ВИЩОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ

НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІІнформатизація освіти є головною передумовою успішного розвитку процесів інформатизації суспільства. Тому, одним з пріоритетних напрямків психолого-педагогічних досліджень є впровадження комп’ютерних технологій в процес викладання всіх навчальних дисциплін як в закладах середньої освіти, так і у вищих навчальних закладах.

Як відмічає академік АПН України М.І. Жалдак, нині комп’ютер із об’єкта вивчення перетворюється у високо ефективний, багатофункціональний засіб навчання. З використанням персонального комп’ютера підвищується ефективність навчального процесу за рахунок його інтенсифікації та активізації навчально-пізнавальної діяльності, надання їй творчого дослідницького спрямування.

Впровадження комп’ютерної техніки в процес викладання окремих навчальних дисциплін перетворює пізнавальні і мотиваційно-емоційні процеси, діяльність і спілкування викладачів та студентів, змінює методичні системи викладання навчальних дисциплін.

Кожна методична система навчання функціонує на певному соціальному та культурному фоні, який здійснює на неї вирішальний вплив. Найбільш явно та сильно вказаний вплив спрямовується на провідний компонент – мету навчання. Тому характерною рисою процесу комп’ютеризації освіти є зміна мети навчання всіх навчальних дисциплін як в закладах середньої освіти, так і у вищих навчальних закладах. .

Читати повністю >>

Ответить

Вернуться в «Сучасні інноваційні технології в професійній підготовці спеціалістів»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость