Джелілова Л.Р. Геометричнi методи розв'язання рівностей з двома перемінними

Ответить
root
Администратор
Сообщения: 176
Зарегистрирован: 19 апр 2011, 10:45
Контактная информация:

Джелілова Л.Р. Геометричнi методи розв'язання рівностей з двома перемінними

Сообщение root » 06 апр 2007, 07:58

ДЖЕЛІЛОВА Л.Р.ГЕОМЕТРИЧНI МЕТОДИ РОЗВ‘ЯЗАННЯ

РІВНОСТЕЙ З ДВОМА ПЕРЕПІННИМИДуже важливе значення в математиці надають питанню застосуванню аналітичних методів у геометрії і, навпаки, застосування геометричних методів при розв‘язанні алгебраїчних задач. Найбільш яскраво ця проблема окреслюється при вивченні теми: “Нерівність і системи нерівностей із двома перемінними”, яка, на жаль, введена в программу з математики тільки для класів з поглибленним вивченням математики.

Задача розв‘язування нерівностей (систем нерівностей) з двома перемінними ставиться так: “Зобразити на координатній площині багато точок, координати яких задовольняють данiй нерівності (системі нерівностей)”.

Знання геометричного змісту різних рівнянь з двома перемінними, а також уміння досліджувати взаємне розміщення точок координатної площини відносно ліній цих рівнянь дозволяє з одного боку, виконать графічну інтерпретацію розв‘ язання нерівності з двома перемінними, з iншого боку, дає можливість описувати різні завдання безліч точок (геметричні фігури) аналітичні за допомогою рівнянь, нерівностей, систем рівнянь і нерівностей.

Читати повністю >>

Ответить

Вернуться в «Методичні питання викладання математики в вищій та середній школі»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость